top of page

pravidla

📌Členské poplatky:

pro zúčastnění se do ligových eventů a akcí je potřeba zaplatit registrační poplatek (200kč, 7,5€ a 8,6$) Odkaz https://paypal.me/pools/c/8raFlsia7S při platbě napište svůj PSN Nick, Jméno a Příjmení. (REGISTRAČNÍ POPLATEK JE NEVRATNÝ!)

Členský příspěvek platí vždy do konce kalendářního roku.

Každý člen se musí zaregistrovat na našich stránkách (vpravo nahoře) a po platbě dotyčný dostane odznak. Podle toho budeme vědět kdo se může a nemůže zúčastnit v eventech. 

Admin ligy má vyhrazené právo členství přerušit, odebrat člena z komunikačního chatu nebo natrvalo při opakovaném porušení pravidel  např: odmítání streamovat, vulgární chování, atd.

📌Pravidla:

Soutěží se s regular fightery ve vahách od Bantamweight po Light Heavyweight.

Prosíme účastníky o co nejrychlejší kontaktování svého soupeře a sdělení Adminům datum a čas, na kterém jste se dohodli.
 

Jestli se ti soupeř i přes kontaktování neozve, nebo jinak zdržuje, oznámíš to adminům! Ten kdo bude zdržovat či to jinak zadělávat, ten vypadává.
 

Veškeré streamy/záznamy, posílejte do SOUKROMÉ ZPRÁVY adminům (Jan Samuel Jureček, Roman Novák, Miško Miškovič) 

 

Kdo nedodá stream nejpozději do dne po skončení eventu, má to započítané jako PROHRU!

🥊Galavečery: 

se pořádají ve vahách od Bantamweight po Light Heavyweight postupně a před každým gala bude na zdi oznámení registrace, která proběhne na našem webu https://www.gefl.eu/
Pokud se rozhodnete zúčastnit se eventu a přihlásíte se, je důležité aby jste se opravdu zúčastnil, pokud-li se zapíšete a nebudete komunikovat s opponentem automaticky padá váš rank o 4 políčka dolů, pokud-li se to stane opakovaně další event na to, automaticky dostáváte kick z ligy bez možnosti návratu. Při zasílání registračního formuláře Vám přijde potvrzovací email, že jste úspěšně registrovaný do eventu.
Zápasy pak určí vedení z hlediska prestiže nebo nejbližších ranků fighterů. Účastníci jsou povinni kontaktovat svého soupeře na webchatu / messenger a domluvit se, kdy odehrají svůj zápas. Na odehrání budou mít tři-čtyři dny a je pouze na nich, kdy se zapas uskuteční.
Odkaz na stream ze zápasu pak vloží jeden z fighterů do chatu Gym a také ho pošle jednomu ze správců do zpráv.
Stream končí po oslavách vítěze, veškeré ukázky se nechávají běžet, nic nepřeskakujte! Po ukončení eventu se budou aktualizovat ranky na tomto webu.
Všechny zápasy se streamují, je proto nutné mít svůj účet na YouTube a umět zápas streamovat ( v případě potřeby vám někdo na chatu rád poradí jak na to)."

Vyhýbání se streamování eventů se bude pokládat za porušení pravidel.

🖋️Bodování:
Posun v žebříčku vzhůru, si vysloužíte nejen tím že budete své fighty vyhrávat ale také tím, že budete aktivní. Neaktivita v eventech bude mít na rank TĚMĚŘ takový vliv jako prohra. Uvedu příklad: fighter na 15. pozici vyhraje svůj zápas a měl by se umístit na 13 pozici, s tím že 14 a 13 prohráli ale 12 a 11 se eventu nezúčastnili. V takovém případě se vítězný fighter na 15 pozici přesune i před ty dva kteří nehráli, tedy na pozici 11 (v podstatě se vítěz vyjme ze své pozice, všichni ostatní jmenovaní se posunou a vítěz tak zabere uvolněnou 11 pozici). Pokud to okolnosti dovolí, na posun/pád v žebříčku bude mít také vliv to, jak velký je rozdíl v umístění fighterů v tabulce, příklad: pokud budeš na 10 pozici a bude ti přiřazen někdo z TOP 5 a ty vyhraješ, můžeš počítat s větším posunem vzhůru, než kdybys porazil třeba šestku.
Každá karta bude mít svůj Main Event, který bude vždy na pět kol
Main Event se určí na základě významnosti nebo hypu okolo fightu (boj o titul, Rivalry, výzva atp.)


🖋️Výzva
Každý fighter má možnost výzvy. Rozdíl oproti běžnému zápasu je krom předem určeného složeni zápasu také to, že se nehraje pouze o posun v tabulce ale přímo o pozice obou fighterů. Příklad: budeš 15 vyzveš 5 a vyhraješ, pak skočíš na "jeho" 5 pozici a soupeř putuje na "tvou" 15.
Ovšem soupeř má právo boj odmítnout, je pouze na vyzyvateli, jak dotyčného přesvědčí aby výzvu přijal. Pokud vyhraje fighter který byl vyzván, znamená to pro něj krom dalšího zářezu na pažbě, běžný posun v ranku. Fighteři mimo TOP 5 nemohou vyzvat champa a contendera.


✏️Nováčci
Každého nově příchozího čekají 2 fighty, díky kterým se určí jeho umístění v tabulce. Příklad: dostaneš prvního protivníka na 20 pozici, porazíš ho a další soupeř bude třeba 15. Pokud porazíš i jeho, zajistíš si jeho pozici, pokud prohraješ tak budeš ranknutý někde mezi 10 a 20 pozicí v tabulce. Nováčci nemají možnost Výzvy ani na ně nemůže být uplatňována.

 

🔥Contender
Contender je jediný kdo může jít s champem do boje o titul a to poté, co 1x obhají svou pozici, proti někomu z TOP 5.
Pokud contender prohraje proti někomu z top pětky, přesune se na páté místo a ten kdo ho porazil, zaujme post Contendera


🏅Champion
Jak už víte, abyste mohli jít do boje o titul, musíte se stát Contenderem a tento post obhájit. Poté vás v dané váze při nejbližší příležitosti čeká title fight. Pokud champa vyzve někdo, kdo tohle nesplňuje a champ přijme, pro vyzyvatele to znamená běžný posun/pád v ranku kdežto champ zůstává na své pozici.

✍️Veškeré důležité info, najdete v sekci oznámení na Facebooku GEFL⚠️

bottom of page